Dy persona janë arrestuar nga Policia e Shkodrës në kuadër të operacionit policor të koduar “Gruda”, pasi u kapën në flagrancë me një sasi farash kanabisi.

Blutë e Shkodrës bëjnë me dije se janë 4000 farat e sekuestruara, ndërsa personat e arrestuar janë J.M, 43 vjeç, dhe K.K, 25 vjeç, të dy banues në fshatin Grudë të Shkodrës.

Policia njoftoi gjithashtu se të arrestuarve iu është gjendur edhe 140 dosa kanabis sativa.

Ja njoftimi i plotë i Policisë së……

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.