Aktorja turke Derya Artemel, ose siç e njohim ndryshe si Mesude nga seriali “Lule të vetmuara” është bërë nënë në jetën reale.

Aktorja 39-vjeçare e ka bërë të ditur lajmin përmes rrjeteve sociale ku ka postuar një foto, me dorën e bebit.

Aktorja ka marrë urime të shumta nga kolegët dhe miqtë.

Derya Artemel është e martuar me aktorin Mehmetcan Diper.


Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.