Merr fund telenovela e stërzgjatur me protagonist Arkadiusz Milik. Sulmuesi polak është zyrtarisht lojtar më i ri i Marsejës. 26-vjeçari fluturoi drejt Francës të enjten në mëngjes, kaloi ekzaminimet e zakonshme mjekësore, nënshkroi një kontratë katër për vite e gjysmë dhe zgjodhi fanellën me numrin 19.

Sulmuesi shkon në tek Marsejë në formë huazimi me detyrim blerjeje. Në arkat e Napolit, që gjithashtu ka siguruar 20% të vlerës së kartonit në rast rishitje të mundshme të lojtarit, do……

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.