Festivali i sivjetshëm i Sanremos pritet që të ketë një atmosferë vërtet “sportive”.

Spektakli i këngës italiane, i cili do të vihet në skenë mes datave 2 dhe 6 mars, do të ketë si të ftuar VIP sulmuesin e Milanit, Zlatan Ibrahimovic, në të gjitha netët e tij (me përjashtim të datës 3, kur kuqezinjtë të jenë të impenjuar me Udinesen në kampionat).

Por, në orët e fundit po qarkullon lajmi se prezantuesja speciale e Sanremos pritet të jetë Alice Campello, bashkëshortja e……

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.