Thomas Brdariç ka festuar 46 vjetorin e lindjes.

Pas barazimit pa gola ndaj Kastriotit, trajneri i Vllaznisë është befasuar nga stafi dhe futbollistë të cilët i kanë uruar ditëlindjen.

Brdariç i ka fryrë duke fikur qirinjtë e tortës.


Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.