Mbrëmjen e sotme, një 59-vjeçare i dha fund jetës në Mamurras.

Policia njofton se rreth orës 22: 20 në banesën e saj gruaja me inicialet A. Sh. u vetëvrarë me armë gjahu.

Policia thekson se grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes, ndërsa pritet marrja në pyetje e familjarëve.

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.