Milani pësoi humbje ndaj Interit duke u eliminuar nga çerekfinalet e Kupës së Spanjës.

Fikajo Tomori i cili zëvendësoi Simon Kjaer të dëmtuar në minutën e 20′, debutoi për herë të parë mbrëmë me fanellën kuqezi.

Mbrojtësi 23-vjeçar anglez bëri një paraqitje të mirë dhe do të prezantohet nesër në orën 14: 00 në qendrën stërvitore “Milanello”, në konferencën e tij të parë si lojtari i ri i Milanit.

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.