Eshte sekuestruar rreth 8 kg lëndë narkotike e dyshuar cannabis sativa në Fushë Krujë.

Ndërkohë policia njofton se janë arrestuar në flagrancë 2 shtetas dhe është shpallur në kërkim 1 tjetër.

Ata janë R. U., 25 vjeç, banues në fshatin Larushkë, Krujë dhe E. S., 31 vjeç, banues në fshatin Gramëz, Fushë Krujë, i dënuar më parë për veprën penale “Kultivimi i bimëve narkotike”.

Ja njoftimi i plotë:

DVP Durrës

Vijojnë goditjet e……

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.