Канал5 – 23: 37 05/02
Турскиот актер Кан Јаман (31) ја потврди врската со една од најубавите спортски новинарки, Дилета Леота (29). Имено, актерот на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира со Дилета на стрелиште.

Press24: Потврди дека се заедно: Најпосакуваниот турски актер објави фотографија со најзгодната новинарка (ФОТО)

Денешен: ЏАН ЈАМАН ЈА ПОТВРДИ ВРСКАТА СО ДИЛЕТА: Со фотографијата разочара многу дами низ светот

Скопје24: „Романтичарот“ со фотографија потврди дека е во врска со најубавата италијанска новинарка

10 поврзани вести »

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.