24Фудбал – 00: 38 18/03
Поранешниот играч на Челси, Џо Гол испрати критики на адреса на Диего Симеоне и Атлетико Мадрид по елиминацијата од Лигата на шампиони. „Сините“ вечерва со 2-0 го добија реваншот против Атлетико Мадрид и со вкупни 3-0 се пласираше во четвртфиналето …

Спортманија: Кога во Мбапе ќе се „спојат“ Роналдо и Меси, следува фантастичен гол (Видео)

ТВ21: Познати сите учесници во 1/4 финалето во Лигата на шампионите

Дерби: Познат терминот за ждрепката за четвртфиналето на ЛШ, Англија со најмногу претставници

225 поврзани вести »

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.