Gol.mk – 00: 24 26/02
Кошаркарот на Фенербахче , Марко Гудуриќ е најкорисниот играч на 25. коло во Евролигата, соопштија утрово од медиа-тимот на ова натпреварување. Фенербахче славеше против Партизан со резултат 97-94 во преполната белградска „Штарк Арена“, а српскиот …

Екипа: Лоши вести за Ефес: Мициќ ја заврши сезоната

SportMedia: Голем пех за српскиот кошаркар: Мициќ ја заврши сезоната?

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.