+инфо – 07: 38 30/04
Во текот на следната седмица времето ќе биде променливо облачно, со услови за дожд, а температурите ќе бидат потпросечни за почетокот на месец мај. Времето денеска, недела 30 април, според УХМР, ќе биде сончево со мала до умерена облачност и …

ТВ21: Сончево со мала до умерена облачност и релативно топло

Битола Њуз: Во Битола сончево со мала до умерена облачност и релативно топло

Еспресо: Попоски: Променливо со врнежи, ќе ви треба ли чадор утре?

48 поврзани вести »

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.