Preşedintele Klaus Iohannis a participat, vineri seară, împreună cu soţia sa, Carmen, la recepţia pentru şefii de stat şi de guvern găzduită de preşedintele Emmanuel Macron.
Imħaddem mill - Echo RSS Plugin minn KodiċiRevoluzzjoni.
Preşedintele Klaus Iohannis a participat, vineri seară, împreună cu soţia sa, Carmen, la recepţia pentru şefii de stat şi de guvern găzduită de preşedintele Emmanuel Macron.
Imħaddem mill - Echo RSS Plugin minn KodiċiRevoluzzjoni.
Kummenti reċenti